Nasza rodzina - impresje genealogiczne

Indeks związków

Indeks związków
LPOpisData i miejsceData urodzeniaData zgonu 
1Bielicki Alfons
Bielicka Helena

 
*01-05-1920
*09-02-1921 
+18-09-1993 Toruń /Toruń cm. przy Antczaka/
+22-11-1997 Toruń /Toruń/
Więcej
2Bielicki Kazimierz
Bielicka Barbara

 
*1949 Toruń

Więcej
3Bielicki Teofil
Głowacka Cecylia /Rucka/

 
*1897
*14-01-1899 Śliwice 
+1925
+03-12-1940 Grabowo /Grabowo/
Więcej
4Brzeziński Walerian
Brzezińska Adela /Klimek/

 
*20-07-1903
*20-12-1901 Pływaczewo 
+24-06-1956 Australia
+26-06-1957 Australia
Więcej
5Czajkowski Antoni
Czajkowska Marianna /Klimek/

 
*12-10-1875
*11-12-1885 Sokoligóra 
+28-04-1958 Lubawa /Lubawa/
+08-09-1974 Lubawa /Lubawa/
Więcej
6Głowacki Andrzej
Głowacka Lucyna /Grześkowiak/
03-09-1982
Poznań 
*1958 Chełmża
*1953 

Więcej
7Głowacki Grzegorz
Głowacka Beata /Twardowska/

 
*1964 Toruń
*1965 

Więcej
8Głowacki Henryk
Głowacka Małgorzata

 
*1939
*1938 Toruń 

Więcej
9Głowacki Jan
Głowacka Cecylia /Rucka/

 
*26-12-1902 Lubawa
*14-01-1899 Śliwice 
+13-12-1940 Zawada /Łęg/
+03-12-1940 Grabowo /Grabowo/
Więcej
10Głowacki Marek
Głowacka Ewa
16-08-1986
Toruń 
*1963 Toruń
*1964 Toruń 

Więcej
11Głowacki Mieczysław
Głowacka Maria, Halina /Kozłowska/
07-09-1957
Chełmża 
*25-12-1929 Lubawa
*02-07-1930 Chełmża 
+15-12-2004 Chełmża /Chełmża/
+28-09-2006 Chełmża /Chełmża/
Więcej
12Głowacki Zdzisław, Jan
Głowacka Izabela /Pawlik/
25-04-1985
Gdynia 
*1959 Chełmża
*1957 Jasło 

Więcej
13Klimek Mateusz
Klimek Julianna /Gołębiewska/

 
*15-10-1849 Pływaczewo
*01-04-1858 Gołębiewo k. Lisewa 
+28-01-1939 Sokoligóra /Lipnica/
+02-11-1919 Sokoligóra
Więcej
14Klimek Wojciech
Klimek Anna /Piotrowska/

 
*15-01-1855
*1875 
+11-02-1939 Pływaczewo /Kowalewo/
+25-09-1953 Pływaczewo /Kowalewo/
Więcej
15Klimek Cezary
Klimek Stanisława /Wiśniewska/

 
*24-05-1894 Sokoligóra
*08-01-1897 
+16-03-1942 Sachsenhausen /Sachsenhausen/
+19-01-1965 Sokoligóra /Lipnica/
Więcej
16Klimek Jan
Klimek Anna /Nelkowska/

 
*1817

Więcej
17Klimek Jan, Władysław
Klimek Józefa /Czajkowska/

 
*20-10-1887 Sokoligóra
+01-11-1954 Toruń przy ul. Kołłątaja /Toruń/
+ Toruń przy ul. Kołłątaja /Toruń/
Więcej
18Klimek Michał
Klimek Marianna /Fabiańska/

 
*10-12-1791 Pływaczewo
+23-04-1884 Pływaczewo
Więcej
19Klimek Stefan
Klimek Maria /Kamińska/

 
*30-08-1883 Sokoligóra
+25-03-1938 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/
Więcej
20Klimek Szymon
Klimek Jadwiga /Łukiewska/

 
*1749 Pływaczewo

Więcej
21Klimek Władysław
Klimek Wanda /Wiśniewska/
05-02-1929
Papowo Biskupie 
*24-09-1899 Pływaczewo
*15-06-1905 Folgowo 
+18-10-1939 Kowalewo/Łopatki /Mogiła zbiorowa pomordowanych Polaków - Łopatki/
+15-12-1973 Pływaczewo /Zieleń/
Więcej
22Kliński Teofil
Klińska Jadwiga /Klimek/

 
*27-11-1882
*14-10-1889 Sokoligóra 
+09-06-1943 Toruń /Toruń/
+12-03-1983 Wąbrzeźno /Toruń/
Więcej
23Kozłowski Stanisław senior
Kozłowska Maria /Bochińska/
1889
Inowrocław 
*24-04-1862
*09-01-1865 
+23-02-1929 Chełmża /Chełmża/
+27-01-1936 Chełmża /Chełmża/
Więcej
24Kozłowski Stanisław jr. , Józef
Kozłowska Adela /Manikowska/
1931
Wąbrzeźno 
*24-03-1890 Niszczewice
*1902 Kowalewo 
+07-12-1956 Toruń /Chełmża/
+1987 Chełmża /Chełmża/
Więcej
25Kozłowski Stanisław jr. , Józef
Kozłowska Franciszka /Klimek/

 
*24-03-1890 Niszczewice
*09-03-1900 Sokoligóra 
+07-12-1956 Toruń /Chełmża/
+09-07-1930 Chełmża /Chełmża/
Więcej
26Kozłowski Tadeusz
Kozłowska Alina /Niepokojczycka/
06-06-1953
Szczecin 
*27-07-1925 Chełmża
*1930 
+05-09-1993 Szczecin /Szczecin/
Więcej
27Kropisz Władysław
Kropisz Aniela /Bielicka/

 
*1917
*30-04-1919 
+1963
+07-03-2003 Grudziądz
Więcej
28Kurowski Antoni
Kurowska Adela /Klimek/

 
*22-03-1893 Gacki pow. Świecie
*09-07-1891 Sokoligóra 
+05-10-1937 Chełmno /Chełmno/
+18-09-1979 Chełmno /Chełmno /
Więcej
29Kurowski Józef
Kurowska Jadwiga /Kowalska/

 
*1926 Chełmno
*1926 Bobrań pow. Brodnica 

Więcej
30Kurowski Leszek
Kurowska Janina /Łangowska/

 
*1922 Chełmno
*1924 Chełmno 

Więcej
31Kurowski Marian
Kurowska Salomea /Jaglińska/

 
*1923 Chełmno
*1923 Okąg gm. Lipno 

Więcej
32Manikowski Lucjan
Manikowska Bronisława /Klimek/

 
*11-02-1876
*18-07-1879 Sokoligóra 
+15-05-1953 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/
+07-07-1950 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/
Więcej
33Michalski Stanisław
Michalska Józefa /Klimek/

 
*08-04-1892
*03-09-1896 Sokoligóra 
+22-11-1972 Toruń /Toruń/
+05-03-1995 Toruń /Toruń/
Więcej
34Muszyński Sylwester
Muszyńska Maria /Kozłowska/

 
*29-12-1886 Kłecko
*24-04-1894 
+10-02-1947 Chełmża /Chełmża/
+16-04-1936 Chełmża /Chełmża/
Więcej
35Osiński Zbigniew
Osińska Elżbieta /Głowacka/
01-06-1985
Toruń 
*1963 Toruń
*1960 Toruń 

Więcej
36Przekwas Zdzisław
Przekwas Marianna /Kurowska/

 
*02-09-1918 Aleksandrów Kujawski
*1930 Chełmno 
+15-05-1983 Chełmno /Chełmno/
Więcej
37Słupek Leon
Słupek Halina /Kurowska/

 
*1919 Przechowo
*1920 Chełmno 

Więcej
38Ziółkowski Sławomir
Ziółkowska Grażyna /Przekwas/

Chełmno 
*
*1955 Chełmno 

Więcej
39Żynda Władysław
Żynda Łucja /Manikowska/

 
*17-09-1899
*06-02-1904 Wąbrzeźno 
+04-03-1966 Wąbrzeźno
+31-03-1988 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/
Więcej

Strona przedstawia historie wielu spokrewnionych rodzin wywodzących się z Kujaw, Ziemii Chełmińskiej, Pomorza Gdańskiego: Głowackich, Kozłowskich, Klimków, Ruckich, Bielickich, Manikowskich, Kurowskich, Michalskich, Klińskich, Czajkowskich, Żyndów
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C