Nasza rodzina - impresje genealogiczne

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [K] Indeks alfabetyczny [K]49

1Klimek Anna /Nelkowska/    
2Klimek Mateusz *15-10-1849 Pływaczewo +28-01-1939 Sokoligóra /Lipnica/   
3Klimek Wojciech *15-01-1855 +11-02-1939 Pływaczewo /Kowalewo/   
4Klimek Anna /Piotrowska/ *1875 +25-09-1953 Pływaczewo /Kowalewo/   
5Klimek Cezary *24-05-1894 Sokoligóra +16-03-1942 Sachsenhausen /Sachsenhausen/   
6Klimek Feliks *14-01-1899 Sokoligóra +18-03-1941 Dachau /Dachau/   
7Klimek Jadwiga /Łukiewska/    
8Klimek Jan *1817    
9Klimek Jan, Władysław *20-10-1887 Sokoligóra +01-11-1954 Toruń przy ul. Kołłątaja /Toruń/   
10Klimek Józefa /Czajkowska/ + Toruń przy ul. Kołłątaja /Toruń/   
11Klimek Julianna /Gołębiewska/ *01-04-1858 Gołębiewo k. Lisewa +02-11-1919 Sokoligóra   
12Klimek Maria /Kamińska/    
13Klimek Marianna /Fabiańska/    
14Klimek Michał *10-12-1791 Pływaczewo +23-04-1884 Pływaczewo   
15Klimek Stanisława /Wiśniewska/ *08-01-1897 +19-01-1965 Sokoligóra /Lipnica/   
16Klimek Stefan *30-08-1883 Sokoligóra +25-03-1938 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
17Klimek Szymon *1749 Pływaczewo    
18Klimek Wanda /Wiśniewska/ *15-06-1905 Folgowo +15-12-1973 Pływaczewo /Zieleń/   
19Klimek Władysław *24-09-1899 Pływaczewo +18-10-1939 Kowalewo/Łopatki /Mogiła zbiorowa pomordowanych Polaków - Łopatki/   
20Klińska Jadwiga /Klimek/ *14-10-1889 Sokoligóra +12-03-1983 Wąbrzeźno /Toruń/   
21Kliński Teofil *27-11-1882 +09-06-1943 Toruń /Toruń/   
22Kończyk Asia /Ziółkowska/    
23Kozłowska Maria /Bochińska/ *09-01-1865 +27-01-1936 Chełmża /Chełmża/   
24Kozłowska Adela /Manikowska/ *1902 Kowalewo +1987 Chełmża /Chełmża/   
25Kozłowska Alina /Niepokojczycka/ *1930    
26Kozłowska Franciszka /Klimek/ *09-03-1900 Sokoligóra +09-07-1930 Chełmża /Chełmża/   
27Kozłowski Stanisław senior *24-04-1862 +23-02-1929 Chełmża /Chełmża/   
28Kozłowski Jacek *1959 Szczecin    
29Kozłowski Julian *11-11-1904 Mątwy k. Inowrocławia +1959 Szkocja /Szkocja ok. Edynburga miejscowość Morar/   
30Kozłowski Stanisław jr. , Józef *24-03-1890 Niszczewice +07-12-1956 Toruń /Chełmża/   
31Kozłowski Tadeusz *27-07-1925 Chełmża +05-09-1993 Szczecin /Szczecin/   
32Kropisz Marian *1951    
33Kropisz Aniela /Bielicka/ *30-04-1919 +07-03-2003 Grudziądz   
34Kropisz Stefan *1955    
35Kropisz Władysław *1917 +1963   
36Kurowska Adela /Klimek/ *09-07-1891 Sokoligóra +18-09-1979 Chełmno /Chełmno /   
37Kurowska Jadwiga /Kowalska/ *1926 Bobrań pow. Brodnica    
38Kurowska Janina /Łangowska/ *1924 Chełmno    
39Kurowska Salomea /Jaglińska/ *1923 Okąg gm. Lipno    
40Kurowski Adam *1956 Gdańsk    
41Kurowski Andrzej *1950 Świecie    
42Kurowski Antoni *22-03-1893 Gacki pow. Świecie +05-10-1937 Chełmno /Chełmno/   
43Kurowski Józef *1926 Chełmno    
44Kurowski Leszek *1922 Chełmno    
45Kurowski Marian *1923 Chełmno    
46Kurowski Piotr *1948 Chełmno    
47Kurowski Ryszard *1950 Chełmno    
48Kurowski Włodzimierz *1954 Chełmno    
49Kurowski Zbigniew *1956    

Strona przedstawia historie wielu spokrewnionych rodzin wywodzących się z Kujaw, Ziemii Chełmińskiej, Pomorza Gdańskiego: Głowackich, Kozłowskich, Klimków, Ruckich, Bielickich, Manikowskich, Kurowskich, Michalskich, Klińskich, Czajkowskich, Żyndów
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C