Nasza rodzina - impresje genealogiczne

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Kobiety - Indeks alfabetyczny [Kobiety]50

1Bielicka Barbara    
2Bielicka Helena *09-02-1921 +22-11-1997 Toruń /Toruń/   
3Brzezińska Adela /Klimek/ *20-12-1901 Pływaczewo +26-06-1957 Australia   
4Czajkowska Marianna /Klimek/ *11-12-1885 Sokoligóra +08-09-1974 Lubawa /Lubawa/   
5Głowacka Joanna *1983 Poznań    
6Głowacka Aleksandra, Anna *1989 Toruń    
7Głowacka Beata /Twardowska/ *1965    
8Głowacka Cecylia /Rucka/ *14-01-1899 Śliwice +03-12-1940 Grabowo /Grabowo/   
9Głowacka Ewa *1964 Toruń    
10Głowacka Izabela /Pawlik/ *1957 Jasło    
11Głowacka Laura *1999 Gdynia    
12Głowacka Lucyna /Grześkowiak/ *1953    
13Głowacka Małgorzata *1938 Toruń    
14Głowacka Maria, Halina /Kozłowska/ *02-07-1930 Chełmża +28-09-2006 Chełmża /Chełmża/   
15Głowacka Zofia *2001 Gdynia    
16Klimek Anna /Nelkowska/    
17Klimek Anna /Piotrowska/ *1875 +25-09-1953 Pływaczewo /Kowalewo/   
18Klimek Jadwiga /Łukiewska/    
19Klimek Józefa /Czajkowska/ + Toruń przy ul. Kołłątaja /Toruń/   
20Klimek Julianna /Gołębiewska/ *01-04-1858 Gołębiewo k. Lisewa +02-11-1919 Sokoligóra   
21Klimek Maria /Kamińska/    
22Klimek Marianna /Fabiańska/    
23Klimek Stanisława /Wiśniewska/ *08-01-1897 +19-01-1965 Sokoligóra /Lipnica/   
24Klimek Wanda /Wiśniewska/ *15-06-1905 Folgowo +15-12-1973 Pływaczewo /Zieleń/   
25Klińska Jadwiga /Klimek/ *14-10-1889 Sokoligóra +12-03-1983 Wąbrzeźno /Toruń/   
26Kończyk Asia /Ziółkowska/    
27Kozłowska Maria /Bochińska/ *09-01-1865 +27-01-1936 Chełmża /Chełmża/   
28Kozłowska Adela /Manikowska/ *1902 Kowalewo +1987 Chełmża /Chełmża/   
29Kozłowska Alina /Niepokojczycka/ *1930    
30Kozłowska Franciszka /Klimek/ *09-03-1900 Sokoligóra +09-07-1930 Chełmża /Chełmża/   
31Kropisz Aniela /Bielicka/ *30-04-1919 +07-03-2003 Grudziądz   
32Kurowska Adela /Klimek/ *09-07-1891 Sokoligóra +18-09-1979 Chełmno /Chełmno /   
33Kurowska Jadwiga /Kowalska/ *1926 Bobrań pow. Brodnica    
34Kurowska Janina /Łangowska/ *1924 Chełmno    
35Kurowska Salomea /Jaglińska/ *1923 Okąg gm. Lipno    
36Maciejewska Maria, Elżbieta /Kurowska/ *1951    
37Manikowska Bronisława /Klimek/ *18-07-1879 Sokoligóra +07-07-1950 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
38Manikowska Marianna + Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
39Michalska Józefa /Klimek/ *03-09-1896 Sokoligóra +05-03-1995 Toruń /Toruń/   
40Muszyńska Maria /Kozłowska/ *24-04-1894 +16-04-1936 Chełmża /Chełmża/   
41Osińska Agata *1987 Toruń    
42Osińska Elżbieta /Głowacka/ *1960 Toruń    
43Osińska Magda *1988 Toruń    
44Potrzebicz Krystyna /Słupek/ *1953 Gdańsk    
45Przekwas Marianna /Kurowska/ *1930 Chełmno    
46Słupek Halina /Kurowska/ *1920 Chełmno    
47Speiser Krystyna /Kurowska/ *1951 Chełmno    
48Theis Danuta /Kurowska/ *1958 Chełmno    
49Ziółkowska Grażyna /Przekwas/ *1955 Chełmno    
50Żynda Łucja /Manikowska/ *06-02-1904 Wąbrzeźno +31-03-1988 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   

Strona przedstawia historie wielu spokrewnionych rodzin wywodzących się z Kujaw, Ziemii Chełmińskiej, Pomorza Gdańskiego: Głowackich, Kozłowskich, Klimków, Ruckich, Bielickich, Manikowskich, Kurowskich, Michalskich, Klińskich, Czajkowskich, Żyndów
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C