Nasza rodzina - impresje genealogiczne

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Mężczyżni - Indeks alfabetyczny [Mężczyźni]60

1Bielicki Henryk *06-06-1944 Toruń +08-06-1959 Toruń /Toruń cm. przy Antczaka/   
2Bielicki Alfons *01-05-1920 +18-09-1993 Toruń /Toruń cm. przy Antczaka/   
3Bielicki Ireneusz *1974 Toruń    
4Bielicki Kazimierz *1949 Toruń    
5Bielicki Teofil *1897 +1925   
6Bielicki Tomasz *1979 Toruń    
7Brzeziński Walerian *20-07-1903 +24-06-1956 Australia   
8Czajkowski Antoni *12-10-1875 +28-04-1958 Lubawa /Lubawa/   
9Głowacki Andrzej *1958 Chełmża    
10Głowacki Bartosz *1988 Toruń    
11Głowacki Grzegorz *1964 Toruń    
12Głowacki Henryk *1939    
13Głowacki Jan *26-12-1902 Lubawa +13-12-1940 Zawada /Łęg/   
14Głowacki Marek *1963 Toruń    
15Głowacki Michał *1989 Toruń    
16Głowacki Mieczysław *25-12-1929 Lubawa +15-12-2004 Chełmża /Chełmża/   
17Głowacki Robert *1985 Poznań    
18Głowacki Zdzisław, Jan *1959 Chełmża    
19Klimek Mateusz *15-10-1849 Pływaczewo +28-01-1939 Sokoligóra /Lipnica/   
20Klimek Wojciech *15-01-1855 +11-02-1939 Pływaczewo /Kowalewo/   
21Klimek Cezary *24-05-1894 Sokoligóra +16-03-1942 Sachsenhausen /Sachsenhausen/   
22Klimek Feliks *14-01-1899 Sokoligóra +18-03-1941 Dachau /Dachau/   
23Klimek Jan *1817    
24Klimek Jan, Władysław *20-10-1887 Sokoligóra +01-11-1954 Toruń przy ul. Kołłątaja /Toruń/   
25Klimek Michał *10-12-1791 Pływaczewo +23-04-1884 Pływaczewo   
26Klimek Stefan *30-08-1883 Sokoligóra +25-03-1938 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
27Klimek Szymon *1749 Pływaczewo    
28Klimek Władysław *24-09-1899 Pływaczewo +18-10-1939 Kowalewo/Łopatki /Mogiła zbiorowa pomordowanych Polaków - Łopatki/   
29Kliński Teofil *27-11-1882 +09-06-1943 Toruń /Toruń/   
30Kozłowski Stanisław senior *24-04-1862 +23-02-1929 Chełmża /Chełmża/   
31Kozłowski Jacek *1959 Szczecin    
32Kozłowski Julian *11-11-1904 Mątwy k. Inowrocławia +1959 Szkocja /Szkocja ok. Edynburga miejscowość Morar/   
33Kozłowski Stanisław jr. , Józef *24-03-1890 Niszczewice +07-12-1956 Toruń /Chełmża/   
34Kozłowski Tadeusz *27-07-1925 Chełmża +05-09-1993 Szczecin /Szczecin/   
35Kropisz Marian *1951    
36Kropisz Stefan *1955    
37Kropisz Władysław *1917 +1963   
38Kurowski Adam *1956 Gdańsk    
39Kurowski Andrzej *1950 Świecie    
40Kurowski Antoni *22-03-1893 Gacki pow. Świecie +05-10-1937 Chełmno /Chełmno/   
41Kurowski Józef *1926 Chełmno    
42Kurowski Leszek *1922 Chełmno    
43Kurowski Marian *1923 Chełmno    
44Kurowski Piotr *1948 Chełmno    
45Kurowski Ryszard *1950 Chełmno    
46Kurowski Włodzimierz *1954 Chełmno    
47Kurowski Zbigniew *1956    
48Manikowski Lucjan *11-02-1876 +15-05-1953 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
49Michalski Stanisław  *08-04-1892 +22-11-1972 Toruń /Toruń/   
50Muszyński Sylwester *29-12-1886 Kłecko +10-02-1947 Chełmża /Chełmża/   
51Osiński Arkadiusz *1986 Toruń    
52Osiński Zbigniew *1963 Toruń    
53Przekwas Wojciech *1952 Chełmno    
54Przekwas Zdzisław *02-09-1918 Aleksandrów Kujawski +15-05-1983 Chełmno /Chełmno/   
55Słupek Leon *1919 Przechowo    
56Słupek Marek *1955 Sopot    
57Ziółkowski Marek    
58Ziółkowski Sławomir    
59Żynda Franciszek *10-10-1892 Owśnica k. Kościerzyny +01-11-1939 Klamry k. Chełmna /Mogiła zbiorowa pomordowanych Polaków - Klamry k. Chełmna/  
60Żynda Władysław *17-09-1899 +04-03-1966 Wąbrzeźno   

Strona przedstawia historie wielu spokrewnionych rodzin wywodzących się z Kujaw, Ziemii Chełmińskiej, Pomorza Gdańskiego: Głowackich, Kozłowskich, Klimków, Ruckich, Bielickich, Manikowskich, Kurowskich, Michalskich, Klińskich, Czajkowskich, Żyndów
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C