Nasza rodzina - impresje genealogiczne

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Wszystkie osoby - Indeks alfabetyczny [Wszystkie osoby]110

1Bielicka Barbara    
2Bielicka Helena *09-02-1921 +22-11-1997 Toruń /Toruń/   
3Bielicki Henryk *06-06-1944 Toruń +08-06-1959 Toruń /Toruń cm. przy Antczaka/   
4Bielicki Alfons *01-05-1920 +18-09-1993 Toruń /Toruń cm. przy Antczaka/   
5Bielicki Ireneusz *1974 Toruń    
6Bielicki Kazimierz *1949 Toruń    
7Bielicki Teofil *1897 +1925   
8Bielicki Tomasz *1979 Toruń    
9Brzezińska Adela /Klimek/ *20-12-1901 Pływaczewo +26-06-1957 Australia   
10Brzeziński Walerian *20-07-1903 +24-06-1956 Australia   
11Czajkowska Marianna /Klimek/ *11-12-1885 Sokoligóra +08-09-1974 Lubawa /Lubawa/   
12Czajkowski Antoni *12-10-1875 +28-04-1958 Lubawa /Lubawa/   
13Głowacka Joanna *1983 Poznań    
14Głowacka Aleksandra, Anna *1989 Toruń    
15Głowacka Beata /Twardowska/ *1965    
16Głowacka Cecylia /Rucka/ *14-01-1899 Śliwice +03-12-1940 Grabowo /Grabowo/   
17Głowacka Ewa *1964 Toruń    
18Głowacka Izabela /Pawlik/ *1957 Jasło    
19Głowacka Laura *1999 Gdynia    
20Głowacka Lucyna /Grześkowiak/ *1953    
21Głowacka Małgorzata *1938 Toruń    
22Głowacka Maria, Halina /Kozłowska/ *02-07-1930 Chełmża +28-09-2006 Chełmża /Chełmża/   
23Głowacka Zofia *2001 Gdynia    
24Głowacki Andrzej *1958 Chełmża    
25Głowacki Bartosz *1988 Toruń    
26Głowacki Grzegorz *1964 Toruń    
27Głowacki Henryk *1939    
28Głowacki Jan *26-12-1902 Lubawa +13-12-1940 Zawada /Łęg/   
29Głowacki Marek *1963 Toruń    
30Głowacki Michał *1989 Toruń    
31Głowacki Mieczysław *25-12-1929 Lubawa +15-12-2004 Chełmża /Chełmża/   
32Głowacki Robert *1985 Poznań    
33Głowacki Zdzisław, Jan *1959 Chełmża    
34Klimek Anna /Nelkowska/    
35Klimek Mateusz *15-10-1849 Pływaczewo +28-01-1939 Sokoligóra /Lipnica/   
36Klimek Wojciech *15-01-1855 +11-02-1939 Pływaczewo /Kowalewo/   
37Klimek Anna /Piotrowska/ *1875 +25-09-1953 Pływaczewo /Kowalewo/   
38Klimek Cezary *24-05-1894 Sokoligóra +16-03-1942 Sachsenhausen /Sachsenhausen/   
39Klimek Feliks *14-01-1899 Sokoligóra +18-03-1941 Dachau /Dachau/   
40Klimek Jadwiga /Łukiewska/    
41Klimek Jan *1817    
42Klimek Jan, Władysław *20-10-1887 Sokoligóra +01-11-1954 Toruń przy ul. Kołłątaja /Toruń/   
43Klimek Józefa /Czajkowska/ + Toruń przy ul. Kołłątaja /Toruń/   
44Klimek Julianna /Gołębiewska/ *01-04-1858 Gołębiewo k. Lisewa +02-11-1919 Sokoligóra   
45Klimek Maria /Kamińska/    
46Klimek Marianna /Fabiańska/    
47Klimek Michał *10-12-1791 Pływaczewo +23-04-1884 Pływaczewo   
48Klimek Stanisława /Wiśniewska/ *08-01-1897 +19-01-1965 Sokoligóra /Lipnica/   
49Klimek Stefan *30-08-1883 Sokoligóra +25-03-1938 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
50Klimek Szymon *1749 Pływaczewo    
51Klimek Wanda /Wiśniewska/ *15-06-1905 Folgowo +15-12-1973 Pływaczewo /Zieleń/   
52Klimek Władysław *24-09-1899 Pływaczewo +18-10-1939 Kowalewo/Łopatki /Mogiła zbiorowa pomordowanych Polaków - Łopatki/   
53Klińska Jadwiga /Klimek/ *14-10-1889 Sokoligóra +12-03-1983 Wąbrzeźno /Toruń/   
54Kliński Teofil *27-11-1882 +09-06-1943 Toruń /Toruń/   
55Kończyk Asia /Ziółkowska/    
56Kozłowska Maria /Bochińska/ *09-01-1865 +27-01-1936 Chełmża /Chełmża/   
57Kozłowska Adela /Manikowska/ *1902 Kowalewo +1987 Chełmża /Chełmża/   
58Kozłowska Alina /Niepokojczycka/ *1930    
59Kozłowska Franciszka /Klimek/ *09-03-1900 Sokoligóra +09-07-1930 Chełmża /Chełmża/   
60Kozłowski Stanisław senior *24-04-1862 +23-02-1929 Chełmża /Chełmża/   
61Kozłowski Jacek *1959 Szczecin    
62Kozłowski Julian *11-11-1904 Mątwy k. Inowrocławia +1959 Szkocja /Szkocja ok. Edynburga miejscowość Morar/   
63Kozłowski Stanisław jr. , Józef *24-03-1890 Niszczewice +07-12-1956 Toruń /Chełmża/   
64Kozłowski Tadeusz *27-07-1925 Chełmża +05-09-1993 Szczecin /Szczecin/   
65Kropisz Marian *1951    
66Kropisz Aniela /Bielicka/ *30-04-1919 +07-03-2003 Grudziądz   
67Kropisz Stefan *1955    
68Kropisz Władysław *1917 +1963   
69Kurowska Adela /Klimek/ *09-07-1891 Sokoligóra +18-09-1979 Chełmno /Chełmno /   
70Kurowska Jadwiga /Kowalska/ *1926 Bobrań pow. Brodnica    
71Kurowska Janina /Łangowska/ *1924 Chełmno    
72Kurowska Salomea /Jaglińska/ *1923 Okąg gm. Lipno    
73Kurowski Adam *1956 Gdańsk    
74Kurowski Andrzej *1950 Świecie    
75Kurowski Antoni *22-03-1893 Gacki pow. Świecie +05-10-1937 Chełmno /Chełmno/   
76Kurowski Józef *1926 Chełmno    
77Kurowski Leszek *1922 Chełmno    
78Kurowski Marian *1923 Chełmno    
79Kurowski Piotr *1948 Chełmno    
80Kurowski Ryszard *1950 Chełmno    
81Kurowski Włodzimierz *1954 Chełmno    
82Kurowski Zbigniew *1956    
83Maciejewska Maria, Elżbieta /Kurowska/ *1951    
84Manikowska Bronisława /Klimek/ *18-07-1879 Sokoligóra +07-07-1950 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
85Manikowska Marianna + Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
86Manikowski Lucjan *11-02-1876 +15-05-1953 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
87Michalska Józefa /Klimek/ *03-09-1896 Sokoligóra +05-03-1995 Toruń /Toruń/   
88Michalski Stanisław  *08-04-1892 +22-11-1972 Toruń /Toruń/   
89Muszyńska Maria /Kozłowska/ *24-04-1894 +16-04-1936 Chełmża /Chełmża/   
90Muszyński Sylwester *29-12-1886 Kłecko +10-02-1947 Chełmża /Chełmża/   
91Osińska Agata *1987 Toruń    
92Osińska Elżbieta /Głowacka/ *1960 Toruń    
93Osińska Magda *1988 Toruń    
94Osiński Arkadiusz *1986 Toruń    
95Osiński Zbigniew *1963 Toruń    
96Potrzebicz Krystyna /Słupek/ *1953 Gdańsk    
97Przekwas Marianna /Kurowska/ *1930 Chełmno    
98Przekwas Wojciech *1952 Chełmno    
99Przekwas Zdzisław *02-09-1918 Aleksandrów Kujawski +15-05-1983 Chełmno /Chełmno/   
100Słupek Halina /Kurowska/ *1920 Chełmno    
101Słupek Leon *1919 Przechowo    
102Słupek Marek *1955 Sopot    
103Speiser Krystyna /Kurowska/ *1951 Chełmno    
104Theis Danuta /Kurowska/ *1958 Chełmno    
105Ziółkowska Grażyna /Przekwas/ *1955 Chełmno    
106Ziółkowski Marek    
107Ziółkowski Sławomir    
108Żynda Franciszek *10-10-1892 Owśnica k. Kościerzyny +01-11-1939 Klamry k. Chełmna /Mogiła zbiorowa pomordowanych Polaków - Klamry k. Chełmna/  
109Żynda Łucja /Manikowska/ *06-02-1904 Wąbrzeźno +31-03-1988 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
110Żynda Władysław *17-09-1899 +04-03-1966 Wąbrzeźno   

Strona przedstawia historie wielu spokrewnionych rodzin wywodzących się z Kujaw, Ziemii Chełmińskiej, Pomorza Gdańskiego: Głowackich, Kozłowskich, Klimków, Ruckich, Bielickich, Manikowskich, Kurowskich, Michalskich, Klińskich, Czajkowskich, Żyndów
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C