Nasza rodzina - impresje genealogiczne

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Osoby zmarłe - Indeks alfabetyczny [Osoby zmarłe]49

1Bielicka Helena *09-02-1921 +22-11-1997 Toruń /Toruń/   
2Bielicki Henryk *06-06-1944 Toruń +08-06-1959 Toruń /Toruń cm. przy Antczaka/   
3Bielicki Alfons *01-05-1920 +18-09-1993 Toruń /Toruń cm. przy Antczaka/   
4Bielicki Teofil *1897 +1925   
5Brzezińska Adela /Klimek/ *20-12-1901 Pływaczewo +26-06-1957 Australia   
6Brzeziński Walerian *20-07-1903 +24-06-1956 Australia   
7Czajkowska Marianna /Klimek/ *11-12-1885 Sokoligóra +08-09-1974 Lubawa /Lubawa/   
8Czajkowski Antoni *12-10-1875 +28-04-1958 Lubawa /Lubawa/   
9Głowacka Cecylia /Rucka/ *14-01-1899 Śliwice +03-12-1940 Grabowo /Grabowo/   
10Głowacka Maria, Halina /Kozłowska/ *02-07-1930 Chełmża +28-09-2006 Chełmża /Chełmża/   
11Głowacki Jan *26-12-1902 Lubawa +13-12-1940 Zawada /Łęg/   
12Głowacki Mieczysław *25-12-1929 Lubawa +15-12-2004 Chełmża /Chełmża/   
13Klimek Mateusz *15-10-1849 Pływaczewo +28-01-1939 Sokoligóra /Lipnica/   
14Klimek Wojciech *15-01-1855 +11-02-1939 Pływaczewo /Kowalewo/   
15Klimek Anna /Piotrowska/ *1875 +25-09-1953 Pływaczewo /Kowalewo/   
16Klimek Cezary *24-05-1894 Sokoligóra +16-03-1942 Sachsenhausen /Sachsenhausen/   
17Klimek Feliks *14-01-1899 Sokoligóra +18-03-1941 Dachau /Dachau/   
18Klimek Jan, Władysław *20-10-1887 Sokoligóra +01-11-1954 Toruń przy ul. Kołłątaja /Toruń/   
19Klimek Józefa /Czajkowska/ + Toruń przy ul. Kołłątaja /Toruń/   
20Klimek Julianna /Gołębiewska/ *01-04-1858 Gołębiewo k. Lisewa +02-11-1919 Sokoligóra   
21Klimek Michał *10-12-1791 Pływaczewo +23-04-1884 Pływaczewo   
22Klimek Stanisława /Wiśniewska/ *08-01-1897 +19-01-1965 Sokoligóra /Lipnica/   
23Klimek Stefan *30-08-1883 Sokoligóra +25-03-1938 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
24Klimek Wanda /Wiśniewska/ *15-06-1905 Folgowo +15-12-1973 Pływaczewo /Zieleń/   
25Klimek Władysław *24-09-1899 Pływaczewo +18-10-1939 Kowalewo/Łopatki /Mogiła zbiorowa pomordowanych Polaków - Łopatki/   
26Klińska Jadwiga /Klimek/ *14-10-1889 Sokoligóra +12-03-1983 Wąbrzeźno /Toruń/   
27Kliński Teofil *27-11-1882 +09-06-1943 Toruń /Toruń/   
28Kozłowska Maria /Bochińska/ *09-01-1865 +27-01-1936 Chełmża /Chełmża/   
29Kozłowska Adela /Manikowska/ *1902 Kowalewo +1987 Chełmża /Chełmża/   
30Kozłowska Franciszka /Klimek/ *09-03-1900 Sokoligóra +09-07-1930 Chełmża /Chełmża/   
31Kozłowski Stanisław senior *24-04-1862 +23-02-1929 Chełmża /Chełmża/   
32Kozłowski Julian *11-11-1904 Mątwy k. Inowrocławia +1959 Szkocja /Szkocja ok. Edynburga miejscowość Morar/   
33Kozłowski Stanisław jr. , Józef *24-03-1890 Niszczewice +07-12-1956 Toruń /Chełmża/   
34Kozłowski Tadeusz *27-07-1925 Chełmża +05-09-1993 Szczecin /Szczecin/   
35Kropisz Aniela /Bielicka/ *30-04-1919 +07-03-2003 Grudziądz   
36Kropisz Władysław *1917 +1963   
37Kurowska Adela /Klimek/ *09-07-1891 Sokoligóra +18-09-1979 Chełmno /Chełmno /   
38Kurowski Antoni *22-03-1893 Gacki pow. Świecie +05-10-1937 Chełmno /Chełmno/   
39Manikowska Bronisława /Klimek/ *18-07-1879 Sokoligóra +07-07-1950 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
40Manikowska Marianna + Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
41Manikowski Lucjan *11-02-1876 +15-05-1953 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
42Michalska Józefa /Klimek/ *03-09-1896 Sokoligóra +05-03-1995 Toruń /Toruń/   
43Michalski Stanisław  *08-04-1892 +22-11-1972 Toruń /Toruń/   
44Muszyńska Maria /Kozłowska/ *24-04-1894 +16-04-1936 Chełmża /Chełmża/   
45Muszyński Sylwester *29-12-1886 Kłecko +10-02-1947 Chełmża /Chełmża/   
46Przekwas Zdzisław *02-09-1918 Aleksandrów Kujawski +15-05-1983 Chełmno /Chełmno/   
47Żynda Franciszek *10-10-1892 Owśnica k. Kościerzyny +01-11-1939 Klamry k. Chełmna /Mogiła zbiorowa pomordowanych Polaków - Klamry k. Chełmna/  
48Żynda Łucja /Manikowska/ *06-02-1904 Wąbrzeźno +31-03-1988 Wąbrzeźno /Wąbrzeźno/   
49Żynda Władysław *17-09-1899 +04-03-1966 Wąbrzeźno   

Strona przedstawia historie wielu spokrewnionych rodzin wywodzących się z Kujaw, Ziemii Chełmińskiej, Pomorza Gdańskiego: Głowackich, Kozłowskich, Klimków, Ruckich, Bielickich, Manikowskich, Kurowskich, Michalskich, Klińskich, Czajkowskich, Żyndów
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C