Nasza rodzina - impresje genealogiczne

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Osoby żyjące - Indeks alfabetyczny [Osoby żyjące]61

1Bielicka Barbara    
2Bielicki Ireneusz *1974 Toruń    
3Bielicki Kazimierz *1949 Toruń    
4Bielicki Tomasz *1979 Toruń    
5Głowacka Joanna *1983 Poznań    
6Głowacka Aleksandra, Anna *1989 Toruń    
7Głowacka Beata /Twardowska/ *1965    
8Głowacka Ewa *1964 Toruń    
9Głowacka Izabela /Pawlik/ *1957 Jasło    
10Głowacka Laura *1999 Gdynia    
11Głowacka Lucyna /Grześkowiak/ *1953    
12Głowacka Małgorzata *1938 Toruń    
13Głowacka Zofia *2001 Gdynia    
14Głowacki Andrzej *1958 Chełmża    
15Głowacki Bartosz *1988 Toruń    
16Głowacki Grzegorz *1964 Toruń    
17Głowacki Henryk *1939    
18Głowacki Marek *1963 Toruń    
19Głowacki Michał *1989 Toruń    
20Głowacki Robert *1985 Poznań    
21Głowacki Zdzisław, Jan *1959 Chełmża    
22Klimek Anna /Nelkowska/    
23Klimek Jadwiga /Łukiewska/    
24Klimek Jan *1817    
25Klimek Maria /Kamińska/    
26Klimek Marianna /Fabiańska/    
27Klimek Szymon *1749 Pływaczewo    
28Kończyk Asia /Ziółkowska/    
29Kozłowska Alina /Niepokojczycka/ *1930    
30Kozłowski Jacek *1959 Szczecin    
31Kropisz Marian *1951    
32Kropisz Stefan *1955    
33Kurowska Jadwiga /Kowalska/ *1926 Bobrań pow. Brodnica    
34Kurowska Janina /Łangowska/ *1924 Chełmno    
35Kurowska Salomea /Jaglińska/ *1923 Okąg gm. Lipno    
36Kurowski Adam *1956 Gdańsk    
37Kurowski Andrzej *1950 Świecie    
38Kurowski Józef *1926 Chełmno    
39Kurowski Leszek *1922 Chełmno    
40Kurowski Marian *1923 Chełmno    
41Kurowski Piotr *1948 Chełmno    
42Kurowski Ryszard *1950 Chełmno    
43Kurowski Włodzimierz *1954 Chełmno    
44Kurowski Zbigniew *1956    
45Maciejewska Maria, Elżbieta /Kurowska/ *1951    
46Osińska Agata *1987 Toruń    
47Osińska Elżbieta /Głowacka/ *1960 Toruń    
48Osińska Magda *1988 Toruń    
49Osiński Arkadiusz *1986 Toruń    
50Osiński Zbigniew *1963 Toruń    
51Potrzebicz Krystyna /Słupek/ *1953 Gdańsk    
52Przekwas Marianna /Kurowska/ *1930 Chełmno    
53Przekwas Wojciech *1952 Chełmno    
54Słupek Halina /Kurowska/ *1920 Chełmno    
55Słupek Leon *1919 Przechowo    
56Słupek Marek *1955 Sopot    
57Speiser Krystyna /Kurowska/ *1951 Chełmno    
58Theis Danuta /Kurowska/ *1958 Chełmno    
59Ziółkowska Grażyna /Przekwas/ *1955 Chełmno    
60Ziółkowski Marek    
61Ziółkowski Sławomir    

Strona przedstawia historie wielu spokrewnionych rodzin wywodzących się z Kujaw, Ziemii Chełmińskiej, Pomorza Gdańskiego: Głowackich, Kozłowskich, Klimków, Ruckich, Bielickich, Manikowskich, Kurowskich, Michalskich, Klińskich, Czajkowskich, Żyndów
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C